Wypożyczalnia LajkBike oferuje rowery tradycyjne i elektryczne na długoterminowe użytkowanie

LajkBike, wypożyczalnia rowerów na dłuższy okres, posiada w swojej ofercie bogaty asortyment składający się z łącznie 1000 jednośladów. Wśród nich znaleźć można 500 rowerów o klasycznym charakterze. Każdy z nich dostępny jest do wypożyczenia na okres minimum jednego miesiąca, a maksymalnie nawet na całe trzy miesiące.

Rowery, które oferuje LajkBike to modele bez dodatkowego wspomagania, co sprawia, że są one lżejsze i bardziej poręczne dla codziennych użytkowników. Wyposażone są w koła o średnicy 28 cali oraz trzybiegową przerzutkę. Dodatkowo każdy rower posiada bezpieczne hamulce, wymagane oświetlenie, solidne zapięcie łańcuchowe oraz blokadę na koło typu O-lock, gwarantujące podwójne zabezpieczenie przed ewentualną kradzieżą. Koszt wynajmu takiego pojazdu to jedynie 29 złotych za miesiąc. Co ciekawe, obecnie brak jest kolejek do wypożyczenia – wnioski są rozpatrywane błyskawicznie i na bieżąco.

Oprócz rowerów tradycyjnych, wypożyczalnia LajkBike udostępnia również 500 jednośladów z elektrycznym wspomaganiem. Miesięczny koszt korzystania z nich wynosi zaledwie 79 złotych.