Zakrzówek gospodarzem finałowego treningu z cyklu "Kraków w formie"

Na dzisiejszy dzień, 1 października zaplanowano ostatni z plenerowych treningów, stanowiących część miejskiego projektu promującego aktywność fizyczną, znanego jako „Kraków w formie”.

Sceną dla tego wydarzenia będzie nowo odkryte miejsce rekreacji w Krakowie – park Zakrzówek, który wraz z kąpieliskiem został udostępniony dla mieszkańców i turystów tego lata. Wyróżniając się urokliwym krajobrazem i szerokim spektrum możliwości dla entuzjastów ruchu na świeżym powietrzu, park szybko stał się największą atrakcją sezonu. Dowodem na to jest liczba 96 tysięcy opasek wydanych dla korzystających z basenów w ciągu jedynie 71 dni.

Właśnie tam, na terenie Zakrzówka, 1 października o godzinach od 15.30 do 17.00, zostanie przeprowadzony kończący tegoroczną edycję projektu „Kraków w formie” trening. Swoją wiedzą i doświadczeniem poprowadzi go Dominika Waksmundzka – instruktorka z klubu fitness „Forma na lata”. Program treningu obejmuje różnorodne ćwiczenia fitness, które będą realizowane na drewnianych platformach przy kąpielisku. Uczestnicy powinni zaopatrzyć się w matę do ćwiczeń, ręcznik, butelkę wody i przede wszystkim – dobry humor!

Informacje o możliwości zapisów można znaleźć na stronie internetowej klubu „Forma na lata”.