Hutnik remisuje w sparingu z KSZO Ostrowiec

hutnik kraków

W meczu przygotowując do nowego sezonu Hutnik Kraków na własnym stadionie zremisował 3:3 z drużyną KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Hutnik na ostatniej prostej przygotowań

W swoim piątym sparingu gracze z Krakowa podejmowali zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego. Pierwsza połowa była nad wyraz spokojna jednak padły w niej dwie bramki zdobyte w krótkim odstępie czasowym. Wynik w 38 minucie dla KSZO otworzył Damian Mężyk, który zachował się najlepiej przy rzucie rożnym. W 42 minucie w polu karnym faulowany został Paweł Pyciak. Rzut karny wykorzystał Wojciech Trochim. Do przerwy na Suchych Stawach widniał wynik 0:2 na korzyść gości.

W drugiej połowie gola kontaktowego po akcji sam na sam z bramkarzem strzelił Filip Handzlik. W 79 minucie prowadzenie KSZO podwyższył Michał Paluch. Chwilę później Hutnik zdobył drugą bramkę po samobójczym trafieniu zawodnika z Ostrowca. W 87 minucie po efektownym strzale z około 20 metrów do remisu doprowadził Mateusz Reczulski.