Bez kosztów spotkanie z Franklinem Grahamem w TAURON Arenie Kraków. To już ta sobota!

W nadchodzącą sobotę, 13 kwietnia, TAURON Arena Kraków stanie się miejscem kolejnego wyjątkowego wydarzenia. Wszystkich gości czeka wejście bez żadnych opłat.

Znamienity Franklin Graham przybywa do Krakowa, aby spotkać się z polskimi wiernymi i podzielić z nimi nadzieją płynącą z wiary w Jezusa Chrystusa. Graham przekaże swoje osobiste przesłanie pełne nadziei i nie zabraknie na pewno żywiołowej muzyki.

Franklin Graham poświęcił całe swe istnienie głoszeniu Ewangelii Jezusa Chrystusa i niesieniu pomocy ludziom cierpiącym na całym globie. Obecnie sprawuje funkcję prezesa oraz dyrektora generalnego w organizacji Billy Graham Evangelistic Association (BGEA). Swoje pierwsze działania ewangelizacyjne z tą misją rozpoczął już w roku 1989, od tamtego czasu kontynuuje rozpowszechnianie Dobrej Nowiny poprzez setki wydarzeń na całym świecie.

Graham jest kontynuatorem pracy swojego ojca, doktora Billy’ego Grahama, który miał honor głosić słowo Boże w Polsce w 1978 roku. Tak jak jego ojciec, Franklin współpracuje z lokalnymi kościołami, aby przekazać wiadomość, że Bóg kocha Polaków i ma dla nich plan. Tę samą prostą ideę Ewangelii Franklin przekazywał we Włoszech, w Rzymie i w Meksyku, tuż przed swoją planowaną wizytą w Polsce.

Data: 13 kwietnia 2024 r., godz. 18:00