Bezpłatne bilety do atrakcji Krakowa dzięki letniej akcji Krakowskiej Karty Rodzinnej 2024

Akcja Lato z Krakowską Kartą Rodzinną rozpoczęła się 1 lipca i jak co roku, oferuje bezpłatne bilety do różnorodnych atrakcji w Krakowie. To doskonała okazja dla dzieci i młodzieży na spędzenie czasu podczas wakacji w sposób interesujący i kreatywny.

Dzieci i młodzież posiadający ważną Krakowską Kartę Rodzinną, mają możliwość otrzymania bezpłatnych biletów, dzięki czemu mogą odwiedzić wiele fascynujących miejsc w Krakowie. Ilość biletów jest jednak ograniczona, dlatego warto skorzystać z oferty jak najszybciej.

Do końca sierpnia, od poniedziałku do piątku, partnerzy akcji będą oferować bezpłatne bilety. Te, które nie zostaną wykorzystane danego dnia, automatycznie przechodzą na następny dzień.

Wśród partnerów akcji znaleźć można takie miejsca jak: Krakowski Ogród Zoologiczny, Ogród Doświadczeń, Multikino, Cinema City CH Bonarka, Cinema City Zakopianka oraz Park Trampolin GOjump znajdujący się na ulicy Sikorki 23 i Rzemieślnicza 20G. Partnerami są również Park Rozrywki GOkidz, Krakowski Klub Kajakowy oraz Centrum Rozwoju Com Com Zone w Prokocimiu i Nowej Hucie, a także KSOS „Kurdwanów Nowy”.