Chcesz wstąpić do policji?

Zastanawiasz się nad wstąpieniem do policji? Masz jednocześnie chęci i obawy? Jeżeli myślisz o pracy w policji, warto zapoznać się z wszelkimi szczegółami.

Zachęcanie do pracy w policji

To nawiązanie do tego, co wydarzyło się w Zespole Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego przy ulicy Ułanów. Dla niezorientowanych – uczniów odwiedzili policjanci i wizyta ta miała związek z potencjalną pracą w policji. Krótko mówiąc, chodziło o zachęcanie do pracy jako stróż prawa.

O szczegółach możemy rozmawiać naprawdę długo – można było usłyszeć choćby o rekrutacji czy wymaganiach. Oczywiście uczniowie mogli zadawać pytania i co najważniejsze, chętnie z tej możliwości korzystali. Ważne jest również to, że nie zabrakło osób zainteresowanych pracą – osoby te otrzymały ulotki informacyjne związane z wymogami formalnymi i postępowaniem kwalifikacyjnym. Skoro już przy tym jesteśmy, zachęcano do zapoznania się z wiadomościami dostępnymi na stronie www.malopolska.policja.gov.pl. Jest to strona, na której można znaleźć wszelkie dostępne informacje.