Co powiesz na 5 000 zł od Kamila Labuddy?

Illegal Karting by Budda w Galerii Bronowice cieszy się sporym zainteresowaniem i wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie zainteresowanie wzrośnie. Takie myślenie ma związek z wyzwaniem rzuconym przez Kamila Labuddę (Labudda zalicza się do grona najpopularniejszych youtuberów w kraju).

Szczegóły akcji

Pewnie wiele osób zadaje sobie pytanie, z czym wiąże się wspomniane wyzwanie? Od razu wyjaśniając, sprawa jest stosunkowo prosta – chodzi o osiągnięcie najlepszego wyniku miesiąca (pod uwagę brany jest październik). Jeżeli to się uda, nagroda wyniesie 5000 zł. Warte podkreślenia jest też to, że łączna pula nagród wynosi 10 000 zł. Na łączną pulę składają się dwie kategorie – powyżej 60 kg i powyżej 90 kg. Wypada też uwzględnić, że szczególne okazje wymagają konkretnych zmian i co za tym idzie, mamy zupełnie nowe ułożeniu toru. Można to potraktować jako wyrównanie szans, ale lepiej myśleć pod kątem umiejętności. Krótko mówiąc, nie ma mowy o jakiejś przewadze.

Warty odnotowania jest też fakt, że to nie pierwszy raz, kiedy Kamil Labudda rzuca wyzwanie. Z drugiej strony nikt z nas nie wie, jak długo będziemy mieli do czynienia z wyzwaniami znanego youtubera.