Czas na interaktywną ciężarówkę pełną słodkości!

W niedzielę (od 10:00 do 18:00) czeka nas wyjątkowe wydarzenie – na krakowskich Błoniach pojawi się Wawel Truckinteraktywna ciężarówka. Choć trzeba też przyznać, że słodycze to nie wszystko – zainteresowani będą mogli liczyć na gry, zabawy czy wyjątkową strefę chilloutu.

Inny świat

Wawel Truck to ciężarówka, o której można było usłyszeć w 2018 roku – był to rok, w którym atrakcja ta zaczęła pojawiać się w różnych miejscowościach. Nie trzeba chyba dodawać, że eventy zetknęły się ze sporym zainteresowaniem.

Z drugiej nie możemy zapomnieć o pandemii – Wawel Truck działa zgodnie z wytycznymi sanitarnymi. Ponadto pamiętajmy o tym, że wiele zależy od nas samych.

Powrót po rocznej przerwie

Ważne jest też to, że ciężarówka wraca po rocznej przerwie. Można przypuszczać, że wszystkim zależy na tym, aby powrót odbił się szerokim echem. Co więcej, Krakowskie Błonie to pierwszy przystanek interaktywnej ciężarówki. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak zjawienie się na miejscu. Wawel Truck to gwarancja pełnej satysfakcji.