Darmowe zwiedzanie Zamku Królewskiego

Co powiesz na darmowe zwiedzanie Zamku Królewskiego? To pytanie to nie pomyłka – to szansa, z której mogą skorzystać dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy.

Darmowy listopad

Chodzi o „Darmowy listopad w rezydencjach królewskich” – akcja ta organizowana jest już po raz dziesiąty. Warte podkreślenia jest również to, że nie chodzi wyłącznie o Kraków (akcja trwa w całej Polsce).

Jeżeli chcesz skorzystać z oferty, nie pozostaje nic innego jak pobranie bezpłatnych wejściówek. Zwiedzanie z przewodnikiem oznacza, że wejściówkę można pobrać wyłącznie przez internet. W innej sytuacji są dwie możliwości – internet i kasa. Rezerwacja udziału wyłącznie w Biurze Rezerwacji.

Ważne jest także to, że należy liczyć się z dodatkowymi ograniczeniami. Choćby pobranie biletów – jedna osoba może pobrać maksymalnie pięć biletów. Na biletach znajdują się godziny, także nie można przyjść, kiedy tylko będzie się chciało. Do tego nie możemy zapomnieć o limitach wejść czy liczbie osób przebywających jednocześnie w obrębie ekspozycji. Ograniczenia dotyczą też grup, ponieważ grupy obowiązuje rezerwacja. Dokładnie mówiąc, należy przez to rozumieć dostępność wyłącznie wybranych terminów. Ponadto trzeba pamiętać o tym, że rezerwacje indywidualne możliwe są wyłącznie przy zwiedzaniu z przewodnikiem.

Jeżeli coś jest niezrozumiałe, najlepszym rozwiązaniem jest pytanie u źródła.