Deszcz nie odstrasza morsów Krakowskiego Klubu Kaloryfer

Krakowski Klub Morsów Kaloryfer, znany z zamiłowania do chłodnej kąpieli, nie dał się zastraszyć deszczowej pogodzie i oficjalnie rozpoczął sezon morsowania na Bagrach. Pasjonaci morsowania, spotykający się regularnie w każdą niedzielę, z uśmiechem na twarzy zapraszają nowych chętnych do dołączenia do nich. Nie jest wymagane doświadczenie – wystarcza pozytywne nastawienie oraz odrobina odwagi do przełamania komfortu ciepła i poddania się orzeźwiającej kąpieli w chłodnej wodzie.

Tegoroczne rozpoczęcie sezonu morsowania miało miejsce w niedzielę, 22 października, na popularnym kąpielisku Bagry. Uroczystość ta była upamiętniona przez organizację pikniku, pełnego różnorodnych atrakcji dla uczestników. Choć deszcz starał się zakłócić tę zabawę, nie udało mu się zrazić tych, którzy zdecydowali się wziąć udział w wydarzeniu – mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, entuzjaści morsowania zgromadzili się licznie na wspólnej rozgrzewce.

Po uroczystym rozpoczęciu sezonu, Krakowskie morsy planują regularne spotkania w każdą niedzielę o godzinie 12, kontynuując te praktyki przez kilka następnych miesięcy.