Krakowski Klub Morsów Kaloryfer rozpoczyna sezon na Bagrach pomimo deszczu

Deszcz nie jest przeszkodą dla Krakowskiego Klubu Morsów Kaloryfer, który z entuzjazmem rozpoczął nowy sezon morsowania na kąpielisku Bagry. Klubowicze, którzy są miłośnikami zimnej kąpieli, spotykają się każdą niedzielę, a także starają się przyciągnąć do swojego grona innych odważnych. Nie wymagają od nich dużego doświadczenia – najważniejsze są chęci oraz gotowość do porzucenia ciepłej strefy komfortu i rzucenia się w objęcia chłodnej wody.

Dzień 22 października był dniem oficjalnego otwarcia sezonu morsowania na Bagrach. Z tej okazji zorganizowany został piknik, podczas którego nie zabrakło różnorodnych atrakcji. Choć pogoda próbowała zakłócić zabawę, padały bowiem intensywne deszcze, to jednak nie zniechęciło to zapaleńców. Osoby, które zapowiedziały swój udział w wydarzeniu, nie pozwoliły deszczowi pokrzyżować swoich planów i zgromadzili się na miejscu w dużej liczbie na rozgrzewkę.

Po inauguracji sezonu, przez następne kilka miesięcy, spotkania morsów będą się odbywały regularnie – każdą niedzielę o godzinie 12.