Event dla piesków i ich właścicieli!

Troska o zwierzęta to temat, o którym mówi się stosunkowo często, ale i tak mamy do czynienia z różnymi sytuacjami. Nie ma też co ukrywać, że może brakować wydarzeń poświęconych zwierzakom – wszyscy mamy swoje potrzeby!

Ważny event

Co więcej, w związku z tym możemy rozmawiać o organizowaniu Marszu Azylanta. Marsz ten zaplanowano na 2 lipca i co by nie mówić, będzie się działo.

Przemarsz zwierzaków rozpocznie się 10:00. Standardowo początek będzie mieć miejsce na Moście Dębnickiego. Mniej więcej pół godziny później czeka nas świętowanie pod Pomnikiem Dżoka na Bulwarach Wiślanych. Warte odnotowania jest też to, że w tym miejscu czekać będzie moc atrakcji i to nie tylko dla zwierzaków! Wystarczy powiedzieć, że mamy choćby kącik psiego spryciarza, występ muzyczny Duo Performance czy wybory Psiego Króla i Królowej. Wydaje się, że wszyscy powinni znaleźć coś zgodnego ze swoimi zainteresowaniami.

Wypada jeszcze dodać, że podczas Marszu Azylanta mile widziane są wszelkie psiaki. Możemy w końcu mówić o święcie psiaków i ich właścicieli!