Dzień Edukacji Domowej

O pewnych sprawach należy wspominać możliwie często. Nie ma też co ukrywać, że to dobrze, iż w ciągu roku mamy różnorakie wydarzenia – świetnym przykładem Dzień Edukacji Domowej.

Szykuje się coś ważnego!

Niemniej zacznijmy od początku – Fundacja Edukacji Domowej zaprasza na Wielki Rodziny Piknik z okazji III Dnia Edukacji Domowej. Zaproszenie to skierowane jest do rodziców i dzieci. Piknik ten odbędzie się 27 czerwca na terenie Klubu Sportowego Płaszowianka. Początek zaplanowano na 11:00. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, wydarzenie zakończy się o 16:00.

Wypada również zaznaczyć, że Dzień Edukacji Domowej można określić świętem, podczas którego spotyka się cała społeczność edukatorów domowych. Oczywiście nie brakuje też sympatyków i ludzi, których możemy zaliczyć do grona miłośników takiej formy edukacji. Warto też zdawać sobie sprawę z tego, że Dzień Edukacji Domowej to wydarzenie, podczas którego niczego nie powinno brakować. Krótko mówiąc, możemy rozmawiać choćby o świętowaniu, wymienieniu się doświadczeniami czy po prostu dziecięcych zabawach.

Z przygotowanych atrakcji będzie można korzystać za darmo, ale trzeba pamiętać o rejestracji. Liczba miejsc ograniczona!

Wieści z Krakowa znajdziesz także pod tym linkiem.