Grupa Lux Med poszerza sieć placówek otwierając w Krakowie Poradnię Zdrowia Psychicznego Harmonia

Grupa Lux Med, do której należy Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia, zdecydowała się na rozszerzenie swojej sieci o nową placówkę. Lokalizacją dla nowo otwartego centrum jest Kraków, a dokładniej ul. Lublańska 34.

Nowa jednostka zapewnia pacjentom wszechstronne wsparcie ze strony specjalistów z dziedziny psychologii i psychiatrii. Konsultacje są dostępne dla par, rodzin oraz dzieci. Wśród oferowanych usług znajdują się także terapie i psychoterapie, jak również diagnozowanie różnego rodzaju zaburzeń. Co więcej, specjaliści udzielają fachowego wsparcia pracodawcom oraz pracownikom poprzez warsztaty i programy mające na celu rozwój osobisty w kontekście biznesowym.

Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy Lux Med, podkreśla stale rosnące zapotrzebowanie na usługi związane z szeroko pojętym zdrowiem psychicznym i rozwojem. W odpowiedzi na to, firma postanowiła otworzyć pierwszą placówkę Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia w Krakowie. To kolejny krok w kierunku rozbudowy oferty Grupy Lux Med w stolicy Małopolski, a wszystko to jest częścią strategii firmy. Prezeska cieszy się, że mieszkańcy Krakowa i okolic mają teraz szansę korzystać z pomocy wykwalifikowanych specjalistów, co może przyczynić się do osiągnięcia równowagi w ich życiu prywatnym i zawodowym.

Poradnia Zdrowia Psychicznego Harmonia oferuje profesjonalne wsparcie lekarzy i terapeutów. Każda interwencja opiera się na starannym wywiadzie i propozycji wsparcia dobranego indywidualnie do potrzeb pacjenta. Mariola Pilas-Kołodziej, dyrektor Centrów Medycznych Harmonia, podkreśla, że kompleksowa opieka psychologiczna lub psychiatryczna wymaga nie tylko specjalistycznego wsparcia w diagnozowaniu problemu czy zalecaniu odpowiedniej terapii, ale także budowania partnerskiej relacji między lekarzem lub terapeutą a pacjentem. Dlatego też zadbano o to, aby wnętrze krakowskiej poradni było komfortowe i przyjazne dla pacjentów.