Niezwykły kontenerowy hotel powstał w Zatorze

Na niezwykły pomysł wpadli pomysłodawcy nowootwartego hotelu w Zatorze „Scandinavia Marine”. Niezwykłości hotelu nadaje architektura, ponieważ bazuje na kilkudziesięciu kontenerach morskich. Na otwarciu nowego obiektu pojawiły się znani celebryci m.in. Natalia Siwiec i Jakub Wesołowski. 

Co oferuje hotel?

Każdy kontener urządzono nowocześnie. Do dyspozycji gości mamy apartamenty 2,4,6-osobowe. Ze względu na zainstalowaną w każdym mieszkaniu klimatyzację, czujemy się w nich komfortowo. Każdy apartament posiada także w pełni wyposażoną łazienkę, a w pokojach są wygodne, duże łózka. W każdym wnętrzu na wyposażeniu znajduje się zestaw do parzenia herbaty i kawy, duży telewizor, a w łazience ręczniki, suszarka i zestaw kosmetyków. 

Na terenie obiektu do dyspozycji gości jest restauracja, plac zabaw oraz Beach Bar. Całość wygląda naprawdę niezwykle, a jego ciekawa architektura i aranżacja od razu przykuwa wzrok. To pierwszy taki obiekt w Polsce. 

Co można zwiedzić w okolicy?

Z Zatoru możemy się wybrać na wycieczkę do niedaleko położonego Krakowa, Wadowic czy Zakopanego. Warto wybrać się do pobliskiej Energylandii, ponieważ właściciele przygotowali dla gości hotelu specjalne rabaty. 

Na otwarciu organizatorzy zapewnili gościom szereg atrakcji, dlatego imprezę było słychać na całą okolicę. Imprezę poprowadził Olivier Janiak, natomiast rolę konferansjera pełnił Ireneusz Bieleninik.