Nowa linia lotnicza Air Arabia zasili flotę Kraków Airport oferując loty do Szardży

Pasażerowie korzystający z usług krakowskiego portu lotniczego mogą spodziewać się kolejnych nowości w bieżącym roku. Już od czerwca wprowadzone zostaną świeże rozwiązania – nowy przewoźnik oraz nowy kierunek lotniczy.

W czerwcu 2024 roku, Kraków Airport powita na swoim pokładzie nowego przewoźnika – Air Arabia, reprezentującego linie lotnicze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dzięki temu nowemu porozumieniu, pasażerowie będą mieli możliwość codziennych lotów do Szardży.

Szardża jest jednym z siedmiu Emiratów składających się na Zjednoczone Emiraty Arabskie. To miejsce, które urzeka turystów niezapomnianymi widokami zachodzącego słońca na pustyni, umożliwia kąpiele w ciepłych morskich wodach przez cały rok i dostarcza nieocenionego kontaktu z arabską kulturą i kulinariami. Wprowadzenie tego połączenia to także znaczący krok w umacnianiu relacji gospodarczych między naszymi regionami.

Z radością zapraszamy również gości z Półwyspu Arabskiego do odkrycia uroków Krakowa i Małopolski. Nasz piękny region czeka na kolejnych turystów, gotowych odkrywać jego niepowtarzalne piękno.