Początek ferii zimowych – co powiesz na wizytę w krakowskim ZOO?

Można powiedzieć, że dziś wszystkie dzieci świętują – na terenie województwa małopolskiego rozpoczęły się ferie zimowe. Czy są jakieś plany związane z tym okresem?

Krakowskie ZOO

Jest wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu i jednym z nich jest zdecydowanie się na wizytę w ogrodzie zoologicznym. Zwłaszcza że możemy mówić o przygotowywaniu się krakowskiego ZOO.

Chodzi o zaproszenie skierowane do dzieci i opiekunów. O szczegółach trudno wiele powiedzieć – na pewno wiadomo tyle, że zainteresowani znajdą się na Zimowej Ścieżce Zwiedzania. Wypada też podkreślić, że nie zabraknie opowieści i to opowieści dotyczących różnych gatunków. Nie sposób też zapomnieć o tym, że częścią oferty jest karmienie zwierząt.

Bardzo duże znaczenie ma również aspekt finansowy – wycieczki w czasie ferii zimowych są darmowe, ale nie oznacza to braku opłaty. Krótko mówiąc, trzeba kupić bilet wstępu. Ważne jest też to, że podczas okresu zimowego obowiązują obniżone ceny biletów – bilet normalny kosztuje 20 zł, a ulgowy 16 zł. Ceny biletów nie dotyczą wychowanków Domów Dziecka – wychowankowie Domów Dziecka wchodzą bezpłatnie.