Prezentownik – zaskocz Dziadków oryginalnym prezentem!

Nadchodzące święto Babci i Dziadka, przypadające na 21 i 22 stycznia to doskonała okazja by pomyśleć o prezencie i zaskoczyć swoich Seniorów. W Internecie aż roi się od reklam, spośród których ciężko jest wybrać ten jeden najlepszy prezent. Na szczęście dzisiaj przedstawiamy top 5 prezentów dla dziadków, które powinny ułatwić Ci wybór. Pamiętaj, że najważniejsze jest to co w sercu. Jeśli decydujesz się na zakup prezentu, warto by oddawał on Twoje uczucie jakimi darzysz swoich Dziadków. Zapraszamy do poniższej lektury. ’

Co mogę kupić Babci?

Dzień Babci obchodzony jest 21 stycznia. Święto to ustanowione zostało w Polsce w latach 60. ubiegłego wieku. Od tego czasu jest oficjalną okazją do podziękowania Babciom za ich troskę i opiekę. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji prezentów dla Babci.

 • Dla Babć, które lubią spędzać czas na samodzielnym przygotowywaniu ozdób, dobrym prezentem będą akcesoria związane z ich hobby, np. do szydełkowania, makramy, scrapbookingu, robienia na drutach czy malowania.
 • Dla Babci miłośniczki kuchni ciekawym pomysłem na prezent będą książki kucharskie czy spersonalizowany zestaw akcesoriów kuchennych – fartuch, czapka kucharska, rękawice.
 • Babcia lubiąca pielęgnację roślin ucieszy się z poradnika ogrodniczego, pięknej doniczki czy nowego kwiatka.
 • Jeśli Twoja Babcia spędza czas wolny na uprawianiu sportu, obdaruj ją prezentem związanym z daną dyscypliną. Możesz zachęcić ją do prowadzenia zdrowego stylu życia, kupując jej kije do nordic walking czy matę do jogi i płytę DVD z zestawem ćwiczeń.

Prezenty znajdziesz na: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Co mogę kupić Dziadkowi?

Dzień Dziadka obchodzony jest w Polsce 22 stycznia. Święto to ma na celu uhonorowanie dziadków, którzy razem z Babciami dzielnie wspierają je w wychowywaniu i rozwoju wnuków. Poniżej kilka propozycji prezentów, jakimi można obdarować Dziadków.

 • Niezawodnym upominkiem są ubrania takie jak sweter, szalik, skarpetki czy rękawiczki, przydatne zwłaszcza w styczniu i lutym.
 • Ponadczasowym pomysłem na prezent dla Dziadka będą kapcie. Aby wprowadzić trochę humoru, wybierz te ze śmiesznym nadrukiem. Wówczas prezent będzie nie tylko praktyczny, ale i wesoły.
 • Dziadkowi elegantowi do gustu przypadnie krawat, mucha, poszetka czy inny tego typu dodatek. A jeśli Twój Dziadek preferuje luźniejsze outfity, wybierz dla niego wygodny dres.
 • Możesz także sprezentować dziadkowi zestaw gier planszowych. Dzięki temu będzie nie tylko doskonale się bawił, ale również ćwiczył mózg, dzięki czemu na dłużej zachowa jasność umysłu!

Kup prezent już dzisiaj na: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka

Jakie wspólne prezenty można podarować dziadkom?

 • Kubki z personalizowanymi nadrukami. Pomyśl z czym kojarzą Ci się dziadkowie i umieść ciekawy napis na kubkach. Możesz również posłużyć się propozycjami producentów i zdecydować się na kubki z napisem „Najlepszy Dziadek”, „Najlepsza Babcia”.
 • Zestaw herbat oraz miody i konfitury. To zdrowa dawka witamin dla Seniorów. Możesz kupić razem lub osobno.
 • Ciepły koc, który umili wieczorne seanse przed telewizorem. To także ciepły podarunek, który sprawdzi się latem, podczas wizyty na balkonie czy ławeczce.