Skorzystaj z bezpłatnej kontroli roweru!

Korzystanie z rowerów ma wiele zalet i co niezwykle ważne, za tym zaletami idą też pewne obowiązki. Należy przez to rozumieć choćby regularne sprawdzenie tego, w jakim stanie jest sprzęt.

Bezpłatna pomoc

Jeżeli masz jakieś kłopoty w tym zakresie, warto wziąć pod uwagę, że możesz liczyć na bezpłatne wsparcie. Chodzi o bezpłatną kontrolę w ramach unijnego projektu Handshake.

Dla niezorientowanych – proponowana kontrola roweru nie jest równoznaczna z przeprowadzeniem usługi serwisowej. Oznacza to, że osoba posiadająca rower usłyszy stosowną informację. Wypada też podkreślić, że możemy mówić o wyjątkach – przez wyjątki należy rozumieć naprawdę drobne awarie (za przykład może posłużyć choćby regulacja hamulca czy smarowanie łańcucha). Jeżeli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości, warto wiedzieć, że za prawidłowy przebieg kontroli odpowiadać będą wykwalifikowani serwisanci rowerowi. Projekt nie ma na celu tworzenia problemów – celem projektu jest rozwiązywanie problemów.

Najbliższa kontrola już dziś na Rynku Podgórskim – start o godz. 10:30. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, kontrola będzie mogła się odbyć do godz. 18:00.