Skuteczna interwencja policji: Złodzieje czekoladowych jajek zatrzymani w trakcie popełniania przestępstwa

Dzielnicowi z Wieliczki podjęli szybką i skuteczną akcję, która doprowadziła do odzyskania skradzionego towaru oraz aresztowania sprawców na miejscu przestępstwa. Celem złodziejskiego ataku okazały się czekoladowe jajka niespodzianki.

Wszystko rozegrało się kilka dni temu, kiedy to wieliccy policjanci w trakcie wykonywania swoich obowiązków służbowych w jednym z lokalnych urzędów, przypadkowo dostrzegli przez okno dwóch niepokojąco zachowujących się mężczyzn. Widać było, jak niespokojni, nerwowo rozglądający się za siebie mężczyźni intensywnie wkładali niezidentyfikowane przedmioty do plecaka oraz torby reklamowej.

Policjanci postanowili opuścić budynek urzędu, by zbadać źródło niepokoju mężczyzn. Na widok mundurowych, podejrzani natychmiastowo podjęli próbę ucieczki. Jednakże zostali szybko zatrzymani przez funkcjonariuszy, którzy po otwarciu plecaka i torby odkryli, że zawierają one sumę 126 sztuk czekoladowych jajek niespodzianek.

Przy pomocy informacji zawartych na opakowaniach, mundurowi prędko ustalili skąd pochodził skradziony towar. Jak się później okazało, mężczyźni wykorzystali moment nieuwagi obsługi i niezauważenie opuścili sklep ze swoim łupem. Teraz za swoje nieodpowiedzialne działania będą musieli odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości.