Spotkanie na "ławce dialogu" z prezydentem Aleksandrem Miszalskim w Klubie Sportowym "Opatkowianka"

Prezydent Krakowa, Aleksander Miszalski, zapowiedział swoje kolejne spotkanie na „ławce dialogu”, które odbędzie się w Opatkowicach. Zostało ono zaplanowane na najbliższy czwartek, 27 czerwca. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 i odbędzie się w Klubie Sportowym „Opatkowianka” przy ulicy Inicjatywy Lokalnej 5.

Kolejne spotkanie z cyklu na „ławce dialogu” to symbol nowego otwarcia urzędu miasta dla mieszkańców krakowskich. Celem tych spotkań jest stworzenie miasta, które będzie oparte na dialogu i współpracy między władzami miasta a mieszkańcami. Prezydent Miszalski uważa, że mieszkańcy powinni być częścią procesów decyzyjnych dotyczących miasta, ponieważ dobrze rozumieją specyfikę swojego otoczenia i są świadomi jego problemów. Właśnie z myślą o nich prezydent Krakowa wychodzi do ludzi, aby wysłuchać ich opinii i razem opracować rozwiązania zgłaszanych problemów.

W trakcie spotkania każdy obecny mieszkaniec będzie miał możliwość zabrania głosu i opowiedzenia o tym, co w jego opinii wymaga poprawy lub usprawnienia w Opatkowicach. Na miejscu, oprócz prezydenta Miszalskiego, będzie również obecny zastępca prezydenta Krakowa Stanisław Kracik oraz dyrektorzy miejskich wydziałów i jednostek. Wszyscy oni będą na bieżąco proponować rozwiązania dla zgłaszanych problemów i informować o postępach prac nad nimi.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w spotkaniu!