TAURON Arena Kraków oferuje rodzinom i młodzieży bezpłatne korzystanie z lodowiska podczas ferii 2024

TAURON Arena Kraków podejmuje inicjatywę związana z nadchodzącymi feriami świątecznymi, szczególnie skierowaną do rodzin i młodzieży. Obok tego uznanej wszechstronnej hali sportowej znajduje się lodowisko, na którym goście mogą korzystać bezpłatnie przez cały okres ferii. Ta akcja jest częścią programu „Kraków stawia na rodzinę”.

Podczas nadchodzących ferii świątecznych, TAURON Arena Kraków zapewnia, że jej popularne plenerowe lodowisko będzie dostępne dla rodzin z dziećmi, młodzieży oraz osób korzystających z programów: Krakowska Karta Rodzinna 3+ i Kraków dla Rodziny „N”, zupełnie za darmo. Zgodnie z wypowiedzią Andrzeja Kuliga, zastępcy prezydenta ds. polityki społecznej i komunalnej, cele tych kampanii obejmują promowanie aktywności mieszkańców Krakowa i zdrowego stylu życia.

Inicjatywa „Ferie na lodowisku 2024” jest dedykowana mieszkańcom Gminy Miejskiej Kraków, a jej specyfika jest następująca: dostępne są bilety dla rodzin z dziećmi do 12. roku życia (do 140 biletów dziennie), młodzieży w wieku od 13. do 18. roku życia (do 170 biletów dziennie), oraz osób objętych programami Krakowska Karta Rodzinna 3+ (do 60 biletów dziennie) i Kraków dla Rodziny „N” z niepełnosprawnym dzieckiem (do 50 biletów dziennie).

Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 12 lutego, a zakończy w niedzielę, 25 lutego, trwając codziennie od godziny 9.00 do 21.00, z wyjątkiem 14 lutego, kiedy to lodowisko będzie niedostępne między godzinami 16.00 a 19.00. Łącznie, każdego dnia z oferty będzie mogło skorzystać do 420 osób.

Niewykorzystane bilety zostaną przekazane na następny dzień i każdy bilet obejmuje dwie godziny jazdy na lodowisku. Wydawane bezpłatnie bilety nie uwzględniają kosztów wypożyczenia sprzętu ani korzystania z szatni. Młodzież musi okazać ważną legitymację szkolną, a osoby korzystające z programów KKR 3+ i Karta „N” muszą okazać ważne karty, podczas gdy rodzice/opiekunowie z dziećmi do 12. roku życia muszą przedłożyć oświadczenie o zamieszkaniu w Krakowie.