Wstrząsające wydarzenie w Krakowie: zwłoki 20-letniej dziewczyny odkryte w mieszkaniu

Drastyczne zdarzenie zaskoczyło mieszkańców Krakowa. W minioną sobotę, w jednym z mieszkań miasta, odkryto ciało młodej kobiety. Znaleziono tam martwą 20-latkę, a na jej ciele zauważono obrażenia sugerujące brutalne morderstwo.

Informacje o tragicznym zdarzeniu przekazał nam Janusz Kowalski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Zgodnie z jego słowami, zwłoki młodej kobiety zostały znalezione w mieszkaniu ulokowanym przy ulicy Bytomskiej w sobotni wieczór, 18 listopada. Wszystko wskazuje na to, że niewinna 20-latka padła ofiarą zabójcy.

Janusz Kowalski podkreślił, że obrażenia widoczne na ciele zmarłej sugerują interwencję osób trzecich, co potęguje podejrzenia o zbrodnię. Rzecznik prokuratury twierdzi, że nie może podać bardziej szczegółowych informacji dotyczących okoliczności tego tragicznego incydentu oraz śmierci młodej kobiety ze względu na dobro prowadzonego śledztwa.

Sekcja zwłok 20-latki jest obecnie przeprowadzana w Zakładzie Medycyny Sądowej. Istnieje teoria, że dziewczyna mogła zostać uduszona przez swojego 21-letniego partnera.