Zagadka mrocznego podwójnego morderstwa na terenie Krakowa: służby policyjne intensywnie poszukują podejrzanego

Siły policyjne z Małopolski rozpoczęły nieustępliwe poszukiwania mężczyzny, który według wstępnych ustaleń, może być odpowiedzialny za zbrodnię podwójnego mordu. W miejscu, gdzie doszło do przestępstwa, od początku zdarzenia funkcjonariusze policji wykonują niezbędne czynności śledcze, wszystko pod baczna kontrolą prokuratora.

Dzień dzisiejszy, w godzinach południowych, przyniósł szokujące odkrycie. Policjanci, którzy siłowo wtargnęli do jednego z domów jednorodzinnych znajdujących się w Spytkowicach, natrafili na makabryczny widok – ciała dwóch kobiet. Ofiary, które liczyły sobie odpowiednio 73 i 48 lat, nosiły na sobie ślady ran mogących świadczyć o udziale osób trzecich jako sprawcy ich śmierci. Na miejscu zbrodni nieprzerwanie trwa śledztwo prowadzone przez policję pod nadzorem prokuratora.

Początkowe ustalenia sugerują, że sprawcą tego potwornego czynu może być Mirosław Marek. 54-letni mężczyzna, poszukiwany na polecenie prokuratury, może poruszać się białym samochodem osobowym marki Nissan Mikra o numerach rejestracyjnych KWA 45544. Według doniesień, prawdopodobnie zmierza w kierunku granicy z Niemcami.

Cechy charakterystyczne poszukiwanego to około 190 cm wzrostu i masa ciała oscylująca wokół 100 kilogramów, która sprawia, że jest on osobą o muskularnej budowie ciała. Wszystkie osoby, które mogą posiadać informacje na temat miejsca pobytu mężczyzny, są proszone o natychmiastowy kontakt z Policją. Funkcjonariusze ostrzegają przed podejrzewanym – mężczyzna ten może być niebezpieczny.