Zagadka zaginięcia kobiety w Krakowie: odwiedziła salon optyczny i zniknęła

Policja w Krakowie podjęła intensywne poszukiwania miejscowej kobiety, która nie wróciła do swojego domu i nie skontaktowała się ze swoją rodziną. Choć zazwyczaj jest odpowiedzialna i punktualna, od dnia dzisiejszego nikt nie ma z nią kontaktu.

Barbara, bo tak nazywa się zaginiona, opuściła swój dom przy ul. Grota Roweckiego 17 czerwca 2024 roku, tuż po godzinie 13:00. Planowała odwiedzić pobliski salon optyczny, jednak nigdy nie wróciła do domu i nie skomunikowała się ze swoją rodziną.

Policja opublikowała rysopis zaginionej: mierzy około 158 cm wzrostu, ma szczupłą sylwetkę, niebieskie oczy oraz krótkie włosy w jasnobrązowym kolorze.

W dniu jej zaginięcia, 47-letnia Barbara miała na sobie szarą bluzkę, czerwoną spódnicę z nadrukiem zielonych liści do kolan, czarne klapki oraz czarną małą torebkę.

Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, są zobowiązane do natychmiastowego kontaktu z Komisariatem Policji V w Krakowie. Mogą to zrobić dzwoniąc pod numer 47 83 52 916 lub bezpośrednio na numer alarmowy 112.