Centrum Handlowe Bonarka w Krakowie zaprasza do pierwszego sklepu „Nike Rise” w Polsce

W dniu 20 lutego, do grona sklepów Centrum Handlowego Bonarka dołączył pierwszy w Polsce salon „Nike Rise”. Ten dwupoziomowy punkt sprzedaży o wielkości 1000 metrów kwadratowych, ma na celu połączenie fascynującego świata sportu i jego mnogości dyscyplin z nowoczesnymi usługami i doświadczeniami cyfrowymi.

Aktualnie Nike, globalnie rozpoznawalna marka odzieży sportowej, wybrała krakowskie Centrum Handlowe Bonarka jako pierwszą lokalizację dla swojego sklepu działającego w modelu „Nike Rise”. Wyróżnia się on innowacyjną koncepcją, która stawia na czele cyfrowe usługi i doświadczenia. „Nike Rise” został zaprojektowany z myślą o dostarczaniu klientom interaktywnych doświadczeń, a także umożliwianiu płynnego przejścia między zakupami online i offline.

Salon w Krakowie oferuje najnowsze modele obuwia i odzieży sportowej marek Nike i Jordan, a także szeroki wybór popularnych produktów lifestyle’owych w kolekcjach dla kobiet, mężczyzn i dzieci w każdym wieku. Klienci mają również możliwość skorzystania z „Footwear Fastlane”, który prezentuje produkty w taki sposób, aby klient mógł łatwo znaleźć obuwie sportowe, które najlepiej spełni jego potrzeby.

W salonie Nike Rise w Bonarce konsumenci mają możliwość skorzystania również z usługi „services hub”, czyli miejsca, które zaciera granicę między światem online i offline dzięki usłudze „Click and Collect”. Podmiotem zarządzającym i operującym sklepem Nike Rise Bonarka jest Retailors Ltd (FOX Group), który jest kluczowym partnerem sieci sklepów Nike.