Co powiesz na tradycyjną wojskową grochówkę?

Jeżeli nie masz planów na dzisiejszy wieczór, warto zapoznać się z ofertą, jaką ma Muzeum Armii Krajowej. Oferta Muzeum Armii Krajowej to odpowiedź na przeróżne oczekiwania.

Co wiemy?

Jeśli zastanawiasz się nad ceną, musisz wiedzieć, że absolutnie nie ma nad czym myśleć, gdyż bilet wstępu kosztuje zaledwie 1 zł. Warte podkreślenia jest również to, że możemy mówić o Nocy Muzeów – Noc Muzeów to wydarzenie, którego chyba nie trzeba przedstawiać.

Przechodząc już do najważniejszej części, co powiesz na degustację tradycyjnej wojskowej grochówki? Degustacja będzie prowadzona aż do wyczerpania zapasów. Jeżeli interesujesz się zwiedzaniem ekspozycji muzealnej z przewodnikiem, również nie ma żadnego problemu. Dokładnie mówiąc, wystarczy zadzwonić pod numer 12 41 00 796 lub napisać na adres [email protected]. Początek atrakcji zaplanowano na godz. 19:00. Jeżeli nie dojdzie do niczego nieprzewidzianego, wszystko zakończy się do 24:00.

Jak coś jest niejasne, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się z informacjami dostępnymi pod adresem www.muzeum-ak.pl. Gdyby cały czas coś wzbudzało wątpliwości, wystarczy skorzystać z danych kontaktowych.

Co sądzisz o tym wszystkim?