Nowe połączenie lotnicze!

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy często decydują się na zagraniczne wypady – niedługo pojawi się nowe połączenie lotnicze! Co więcej, chodzi o loty do Francji, czyli kraju, o którym można powiedzieć naprawdę wiele.

Lot do Tuluzy

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że mowa o Tuluzie. Wiadomo też, że za loty odpowiadać będzie Ryanair. Trudno powiedzieć, jakie zainteresowanie wzbudzi ten kierunek, ale można przypuszczać, że loty właśnie tam nie pojawiły się przypadkiem. Nie ma też co ukrywać, że możemy mówić o szansie na poznanie atrakcyjnego miejsca.

Warte podkreślenia jest też to, że na loty do Tuluzy trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Krótko mówiąc, inaugurację zaplanowano na 1 listopada. Wiadomo również, że połączenie dostępne będzie dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Gdyby potrzeba było więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak dokładne zapoznanie się z informacjami dostępnymi na stronie przewoźnika. Jeżeli coś okaże się niejasne, zostaje jeszcze skorzystanie z danych kontaktowych – przed pasażerami nie powinno być żadnych tajemnic!