Dziki park stanie się placem zabaw?

Sąsiedztwo parku Stacja to teren, który można określić dzikim parkingiem. Niemniej niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości sytuacja może ulec zmianiew każdym razie wszystko na to wskazuje.

Plac zabaw

Pojawił się plan, zgodnie z którym ma dojść do pojawienia się placu zabaw! Warte podkreślenia jest też to, że trwa okres, podczas którego można zgłaszać uwagi i opinie dotyczące projektu – czas na to jest do 4 sierpnia. O detalach trudno mówić, ale wiemy, że należy spodziewać się różnorodnych elementów zabawowych. Wypada też dodać, że powstanie placu zabaw możemy określić kontynuacją tego, co już jest – wystarczy spojrzeć na zagospodarowaną część parku. Dla niezorientowanych – mamy 12 stref funkcjonalnych, wśród których jest choćby strefa rekreacyjna czy łąka kwietna. Gdyby coś okazało się niejasne, najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze zapoznanie się ze szczegółami – projekt można znaleźć w internecie.

Co sądzisz na temat planów? Nic tylko się cieszyć, prawda? Oczywiście musimy pamiętać o tym, że od planów do realizacji droga jest daleka.