Liga Mistrzów na wielkim ekranie Multikina

Mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA wracają na wielkie ekrany Multikina. Epidemia koronawirusa pokrzyżowała wiele imprez w tym także sportowych. W związku z tym odwołano mecze prawie we wszystkich ligach na świecie. Jednak pomału rozgrywki piłkarskie wracają na stadiony, w tym także Liga Mistrzów. 

Dla sportowców, ale też kibiców był to ciężki czas. Największe emocje piłkarskie gwarantuje turniej Ligi Mistrzów, który wyłania mistrza nad mistrze. Także ten turniej był zawieszony z powodu szalejącego na całym świecie wirusa. Już niebawem jednak Liga Mistrzów wraca na stadiony, a kibice wracają do kibicowania. 

Aby dobrze przeżyć ten czas oraz aby nie umknął żaden szczegół, Multikino dzięki kanałowi telewizyjnemu Polsat  zaprasza kibiców do oglądania wszystkich meczów Ligii Mistrzów na wielkim ekranie. 

Liga Mistrzów – gdzie można obejrzeć mecze? 

Wszystkie mecze odbędą się o godzinie 21:00

7,8 sierpnia odbędą się dwa mecze 1/16 finału. I tak w piątek zmierzy się ze sobą Manchester City i Real Madryt, a w sobotę Barcelona z Napoli. Jak widać, oba mecze zapowiadają się bardzo ciekawie. 

Po 1/16 finału będę odbywać się ćwierćfinały. Zaplanowane są one na 12, 13, 14, 15 sierpnia. I tak po kolei – pierwszy mecz rozegrają Atalanta i Paris, drugi  RB Lipsk z  Atletico Madryt, a trzeci i czwarty będzie zależał od tego, kto wygra poprzednie mecze.  I tak opcje są następujące: 

Napoli lub Barcelona zagra z Chelsea, lub Bayernem. 

Real Madryt lub Manchester City zagrają z Lyon, lub Juventusem. 

Po ćwierćfinałach odbędą się półfinały. Odbywać się będą 18 i 19 sierpnia.

Cały turniej zakończy wielki finał Ligi Mistrzów, który odbędzie się 23 sierpnia 2020 roku. 

Wszystkim drużynom życzymy powodzenia i liczymy na wielkie emocje. 

Kto wygrywał Ligę Mistrzów w poprzednich latach? 

Największym triumfatorem Ligi Mistrzów UEFA jest Real Madryt, który zdobywał tytuł aż 13 razy, na drugim miejscu plasuje się AC Milan, który zwyciężył 7 razy, a trzecie miejsce zajmuje Liverpool z 6 zwycięstwami.