Masz plany na niedzielę?

Jeżeli nie masz planów na najbliższą niedzielę, warto zastanowić się nad propozycją, jaką wysuwa Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana. Dla niezorientowanych – chodzi o piknik rodzinny w parku Jordana.

Nie będzie nudno!

Na wstępie trzeba podkreślić, że zainteresowani mogą liczyć na moc wrażeń. Dość powiedzieć, że w programie mamy m.in. warsztaty rękodzieła, krainę eksperymentów czy koncert zespołu Beauty Plate. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym wszyscy mogą znaleźć coś dla siebie. Gdyby ktoś potrzebował więcej informacji, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze szczegółowym planem wydarzenia. Warte zaznaczenia jest również to, że piknik rodzinny w parku Jordana to także po prostu relaks – organizatorzy przygotowali specjalną strefę. Nie sposób też zapomnieć o małym poczęstunku.

Wstęp jest wolny. Jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości, informacja ta powinna mieć spore znaczenie – nic się nie ryzykuje. Jeśli wszystko potoczy się zgodnie z planem, początek pikniku będzie mieć miejsce o 15:30. Plan zakłada, że event zakończy się o 21:30. Warto również wiedzieć, że mowa o wydarzeniu, które odbywa się w ramach Miejskiego Programu Integracji Międzypokoleniowej.

Wiadomości z Krakowa znajdziesz także tutaj.