Pakiet internetu i telewizji w Krakowie – który wybrać?

Mieszkańcy dużych miast, w tym także Krakowa mogą wybierać spośród wielu operatorów, którzy działają na lokalnym rynku usług telekomunikacyjnych. Którą ofertę warto wybrać, jeśli chce się oglądać telewizję i korzystać z internetu?

Wielu operatorów, nie tylko TOYA, zamiast kupowania pojedynczych usług oferuje pakiety, takie jak np. telewizja i internet, internet i telefon, telewizja i telefon itp. Wykupienie pakietu jest dużo bardziej opłacalne, niż kupowanie każdej z tych usług oddzielnie. Jeśli chcesz znaleźć atrakcyjną ofertę takiego dwupaku, sprawdź ofertę operatora TOYA, a dzięki temu sporo zaoszczędzisz.

Pakiet internet i telewizja w Krakowie – jakie są opcje?

TOYA w Krakowie oferuje 4 pakiety telewizji z internetem, tj.:

  • internet TOYAnet 300 + pakiet tv Oszczędny (69,90 zł/miesięcznie, w tym: prędkość 300/30 Mb/s, 97 kanałów tv, w tym 58 HD, 50 kanałów w TOYAGO, Wi-Fi Plus gratis)
  • internet TOYAnet 300 + pakiet tv Wygodny (89,90 zł/miesięcznie, w tym: prędkość 300/30 Mb/s, 142 kanały tv, w tym 99 HD, 89 kanałów w TOYAGO, Wi-Fi Plus gratis)
  • internet TOYAnet 500 + pakiet tv Bogaty (119,90 zł/miesięcznie, w tym: prędkość 500/50 Mb/s, 196 kanałów tv, w tym 135 HD i 4 UHD, 121 kanałów w TOYAGO, Wi-Fi Plus gratis)
  • internet TOYAnet 1000 + pakiet tv Bogaty (129,90 zł/miesięcznie, w tym: prędkość 940/60 Mb/s, 196 kanałów tv, w tym 135 HD i 4 UHD, 121 kanałów w TOYAGO, Wi-Fi Plus gratis).

Do każdego pakietu, TOYA dodaje dodatkowe pakiety bezpieczeństwa.

A jaki internet i telewizja dla studentów? Na pewno każdy wybierze coś dla siebie spośród wymienionych wyżej pakietów – wybór zależy od tego jak często i w jakim zakresie chce korzystać z internetu i oglądać telewizję.

Internet i tv Kraków – dodatkowe pakiety tematyczne i Premium

Oprócz wyboru konkretnego pakietu telewizji i internetu można dokupić także dodatkowo wybrane pakiety tematyczne i Premium. Wszystko zależy od tego, co chce się oglądać. Są to pakiety dla kinomaniaków, kibiców, nocnych Marków itd. Do wyboru są pakiety tematyczne: Sport Plus, FilmBox, CINEMAX, Nocny, Pociecha, TV Republika oraz Koneser, a także pakiety Premium: Eleven, Extra, CANAL+ Select, CANAL+ Prestige, HBO GO oraz HBO GO MaxPak.

Pakiet internet i telewizja TOYA to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą przepłacać, kupując te usługi osobno. W atrakcyjnej cenie można korzystać z wybranej oferty kanałów, a także swobodnie surfować w internecie, bez obaw, że przekroczy się limit danych. Z uwagi na dobrą cenę to także świetna oferta internetu i telewizji w Krakowie dla studentów.