Parkowanie auta na lotnisku. Czy to bezpieczne?

Przed Tobą długo wyczekiwany urlop, a podróż zaczynasz na lotnisku w Balicach? Ten port lotniczy jest bardzo dobrze skomunikowany w centrum Krakowa. Jeśli natomiast przyjeżdżasz na Balice z innego miejsca w Polsce, a ponadto z nieporęcznym bagażem, na pewno zainteresuje Cię opcja lotniskowego parkingu strzeżonego. Boisz się o bezpieczeństwo samochodu? Poznaj szczegóły tej usługi!

Parking na Balicach. Gdzie go znaleźć?

Balice to nowoczesny port lotniczy, który został bardzo dobrze zorganizowany, jeśli chodzi o całą infrastrukturę. Obejmuje ona również atrakcyjne miejsca parkingowe pod stałym nadzorem. Jeden z takich obszarów mieści się już kilkaset metrów od pasażerskiego terminala. Krótki spacer dzieli cię zatem od parkingu do hali odlotów. To duże udogodnienie dla podróżnych, szczególnie gdy wylatujesz z dziećmi lub większą ilością bagaży.

Organizacja miejsc postojowych nawet na wynajem długoterminowy to troska o bezpieczeństwo i komfort klientów. Postaraliśmy się również, aby ten obszar był dla podróżujących dobrze widoczny. Dzięki temu każdy zainteresowany trafi do nas bez komplikacji – mówi przedstawiciel firmy Interparking obsługującej parking na podkrakowskim lotnisku.

Ile kosztuje strzeżony parking na Balicach?

Jeśli chodzi o Balice-parking, cennik został ułożony wyjątkowo korzystnie. Finalny koszt postoju zależy oczywiście od okresu, na jaki chcesz pozostawić pojazd. Co więcej, jeśli dokonasz rezerwacji internetowo z wyprzedzeniem, zyskasz atrakcyjne zniżki. Za okres 8 dni zapłacisz na miejscu np. 170 zł, a przy rezerwacji online będzie to już 110 zł. To stosunkowo niewysoki koszt, a ochrona auta, jaką zyskasz, będzie bezcenna.

Nie będziesz martwić się o bezpieczeństwo auta nawet jeżeli wyjeżdżasz na dłużej. Wszystko dzięki zaawansowanemu monitoringowi i stałemu nadzorowi nad powierzonymi samochodami. Poza postojem możesz tutaj skorzystać również z takich udogodnień, jak:

  • wypożyczenie fotelika dla dziecka,
  • dostępność kompresora,
  • myjnia samochodowa,
  • możliwość skorzystania z akumulatora do podładowania tego we własnym aucie.

Być może jedna z nich wpisze się w Twoje potrzeby i ułatwi Ci organizację podróży. Jeżeli będziesz potrzebował bardziej szczegółowych informacji, możesz skorzystać z całodobowej infolinii.