Miejsca parkingowe w pobliżu lotniska na Balicach

W pobliżu lotniska na Balicach znajduje się komfortowy parking. To doskonałe miejsce do bezpiecznego i wygodnego pozostawienia swojego auta w czasie podróży lotniczych. Parking ten znajduje się zaledwie 500 metrów od terminalu lotniska, dzięki czemu jest idealną opcją dla osób podróżujących z Krakowa.

Parking Balice – komfort i wygoda

Parking w pobliżu Balic to idealne miejsce do zaparkowania pojazdu. Jednym z jego największych atutów jest bezpłatny transfer z lotniska na parking i na odwrót. Opcja ta gwarantuje swobodne podróżowanie. W ten sposób nie musisz martwić się o transport pomiędzy lotniskiem a miejscem parkowania. Bezstresowo dotrzesz do terminala, a Twój samochód zostanie zaparkowany w bezpiecznym, strzeżonym miejscu.

Parking lotnisko Balice zapewnia przystępne ceny. Często oferowane są atrakcyjne promocje, dzięki którym zaparkujesz swój pojazd jeszcze taniej. Dostępne są też rozmaite opcje płatności, dzięki czemu każda osoba zapłaci w preferowany przez siebie sposób. 

Parking dostosowany do Twoich potrzeb

Jeżeli często podróżujesz i szukasz długoterminowego rozwiązania, dostępny jest abonament miesięczny całodobowy za jedyne 250 PLN. Opcja ta jest bardzo komfortowa. Dzięki abonamentowi możesz przez cały miesiąc parkować auto w strzeżonym i komfortowym miejscu. To idealna propozycja dla osób często podróżujących z lotniska. 

Żeby skorzystać z oferty abonamentowej, trzeba wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej. Parking lotnisko Kraków to wygoda i przyjazna obsługa. Dojazd do niego jest bezproblemowy. Parking ten oferuje liczne dodatkowe udogodnienia. Jego priorytetem jest jednak zapewnienie bezpieczeństwa. Dlatego obiekt jest monitorowany i strzeżony przez całą dobę. Przez internet szybko zarezerwujesz miejsce dla swojego samochodu. Parking ten ma bardzo dużo miejsc parkingowych, jednak może się zdarzyć, że wszystkie będą zajęte. Dlatego warto dokonać rezerwacji online, co pozwoli na bezstresową podróż.