Pora na festiwal czekolady!

W ostatnim czasie przyzwyczailiśmy się do tego, że różnego rodzaju wydarzenia się nie odbywają. Można więc powiedzieć, że niedługo czeka nas miła odmiana – w przyszłym miesiącu (20-21 marca) odbędzie się festiwal czekolady!

Co się wydarzy?

Festiwal czekolady to wydarzenie, które powinno zainteresować wszystkich fanów słodkości. Jeżeli interesują cię szczegóły, musisz zdać sobie sprawę z tego, że w pewnych sytuacjach konieczne jest samodzielne zapoznanie się z konkretami. Festiwal czekolady to event, o którym można opowiadać długo – zainteresowani mogą liczyć na niesamowite smaki, kształty czy kolory. Warto również podkreślić, że zbliżające się wydarzenie przyciągnie polskich i zagranicznych manufakturzystów.

Istotne jest też to, że podczas drugiego dnia eventu odbędzie się akcja krwiodawstwa. Jak się można domyślić, ochotnicy mogą liczyć na słodycze. Oczywiście pamiętajmy o tym, że to nie o słodycze chodzi – celem jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Na koniec najważniejsze – jeżeli chcesz stać się częścią festiwalu, lepiej nie zastanawiaj się i już dziś kup bilet wstępu. Bilet jednodniowy kosztuje 10 zł, natomiast koszt karnetu dwudniowego jest o 5 zł większy.