Prądnik Czerwony w Krakowie świętuje: Piknik Rodzinny pełen atrakcji

Zaplanowana na 15 czerwca przez Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony, Młodzieżowy Dom Kultury przy al. 29 Listopada 102 oraz Klub Sportowy Wieczysta Kraków, uroczystość – Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony – jest z niecierpliwością oczekiwana przez mieszkańców tej części Krakowa. To okazja do spędzenia soboty w atmosferze pikniku rodzinnego, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od wieku.

Huczne obchody dzielnicy odbędą się na stadionie KS Wieczysta Kraków, mieszczącym się przy ulicy Kazimierza Chałupnika 16. W godzinach od 15:00 do 22:00 uczestnicy będą mogli skorzystać z różnorodnych atrakcji. Wśród nich znajdą się m.in. bezpłatne dmuchańce dla najmłodszych oraz animacje, konkursy i zabawy organizowane przez instytucje z Olszy, Prądnika Czerwonego i Rakowic.

W programie wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla fanów sportu i zdrowego stylu życia – pokazy karate oraz grapplingu, a także konsultacje z dietetykiem. Zainteresowanie wzbudzą również konkursy i pojazdy prezentowane przez służby mundurowe – Straż Miejską, Policję oraz Straż Pożarną.

Na stoiskach instytucji miejskich zaprezentowane zostaną artystyczne występy, pokazy modelarskie, prezentacje fryzjerskie i wiele innych atrakcji. Głównym punktem wieczoru będą koncerty – o 18:30 na scenie zobaczymy Zespół Tańców i Pieśni Bałkańskich IGLIKA, a o 20:00 zagra zespół No-Stress.