Przedłużony termin składania wniosków do planu ogólnego dla mieszkańców Krakowa

Nie tak dawno prezydent miasta Krakowa podjął decyzję o przedłużeniu terminu, w którym mieszkańcy mogą składać wnioski dotyczące planu ogólnego. Teraz mają na to czas do końca czerwca bieżącego roku. Wnioski te są kluczowe dla planowania przestrzennego miasta, stąd decyzja o przedłużeniu terminu.

Co więcej, w kilku punktach na terenie Krakowa, urzędnicy z Wydziału Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta oferują pomoc w wypełnieniu tych wniosków. Stanowiska, na których można uzyskać taką pomoc, są dostępne od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.40-15.30.

Punkty pomocy znajdują się w następujących lokalizacjach: plac Wszystkich Świętych numer 3–4 (sala dziennika podawczego, stanowisko nr 2), ulica Wielicka 28A (sala obsługi, stanowisko nr 8), osiedle Zgody 2 (pokój numer 8) oraz ulica Mogilska 41 (dziennik podawczy, pokój numer 3).

Wzór wniosku jest dostępny do pobrania na stronie Biuletynu Informacji Publicznej. W ten sposób mieszkańcy mogą go łatwo pobrać, wypełnić i złożyć, korzystając z przedłużonego terminu i pomocy udzielanej przez urzędników.