Remont placu zabaw w Parku Zaczarowanej Dorożki na Czerwonym Prądniku

Od kilku dni trwa remont placu zabaw w Parku Zaczarowanej Dorożki na Czerwonym Prądniku. Remont placu zabaw to nic złego, aczkolwiek trzeba przyznać, że dzieci zostały postawione w nie najlepszej sytuacji – zakończenie pracy planowane jest we wrześniu.

Czy tak musiało być?

Być może wiele osób zadaje sobie pytanie, czy prace musiały zacząć się właśnie teraz? Najcieplejsze miesiące w roku, a tu nie można skorzystać z placu zabaw. Wspomniane miejsce to rzecz jasna niejedyna propozycja w mieście, ale może pojawić się niemałe zdziwienie. O szczegółach trudno mówić, ale na pewno można spodziewać się sporych zmian. Wystarczy powiedzieć, że w Zarządzie Zieleni Miejskiej możemy usłyszeć, iż celem jest rozbudowa placu.

Zostaje tylko mieć nadzieję, że wszystko przebiegnie sprawnie, a najbliższa jesień będzie piękna. Pamiętajmy jednak o tym, że czasem zdarzają się sytuacje, których nie da się przewidzieć. Oczywiście nie można też zapomnieć o najważniejszym, czyli zadowoleniu dzieci – to dzieci określą efekty przeprowadzonych prac.