Tom Gregory pojawi się w Krakowie

Tom Gregory to młody i bardzo utalentowany brytyjski wokalista, który z pewnością ma sporą rzeszę fanów. Ponadto Gregory zapowiedział trasę koncertową po Polsce i jednym z etapów tej trasy jest Kraków.

Wielka radość

Można również dodać, że młody Brytyjczyk jest wokalistą, jak i kompozytorem. Wypada też zaznaczyć, że na gruncie zawodowym ma on obecnie fantastyczny czas – Gregory wydaje jeden hit radiowy za drugim. Warto także mieć na uwadze trafienie do głównych międzynarodowych nadawców – świetnym przykładem jest BBC Radio. Mimo to niektórzy mogą powiedzieć, że Gregory to wciąż dla wielu osób postać anonimowa. Być może rzeczywiście tak jest, ale pamiętajmy o tym, że sytuacja potrafi zmienić się naprawdę szybko. Nie ma też co ukrywać, że wiele zależy od nas samych – naszego zainteresowania muzyką.

Wracając do trasy koncertowej, przede wszystkim należy podkreślić, że młody artysta planuje trasę po Europie. Plan ten uwzględnia też, że koncerty rozpoczną się na początku lata. Wiemy również, że występ w Krakowie zaplanowano na 30 maja 2022 roku (miejscem wydarzenia będzie klub Studio). Dzień później Gregory pojawi się w Warszawie, a na początku czerwca zawita do Gdańska.