Forsował drzwi do sklepu. Szukała go policja

Alkohol prowadzi do niebezpiecznych zachowań, ale trzeba też przyznać, że może okazać się pomocny w poszukiwaniach sprawców. Świetnym przykładem jest to, co wydarzyło się przy ul. Zakopiańskiej.

Sklep motoryzacyjny

Pewien mężczyzna postanowił sforsować drzwi do sklepu motoryzacyjnego. Zdarzenie to zostało przez kogoś zauważone i doszło do powiadomienia funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Strażnicy szybko zjawili się na miejscu, ale nie pozwoliło to na złapanie sprawcy.

Oczywiście nie oznaczało to końca działań. Można nawet powiedzieć, że wszystko dopiero się zaczęło, gdyż wyraźnie widać było zniszczenia. Duże znaczenie miało też to, że osoba zgłaszająca dewastację miała film dokumentujący zajście – film ten pozwolił na naprawdę szybkie odnalezienie mężczyzny. Trzeba też otwarcie przyznać, że nie uciekł on specjalnie daleko – znajdował się w jednym z pobliskich sklepów. Można przypuszczać, że wpływ na to miał fakt, iż znajdował się pod wpływem alkoholu.

Dalsze czynności to sprawa dla policji. Warto tylko podkreślić, że mowa o osobie znanej w policyjnych kręgach (możemy mówić o poszukiwaniach mężczyzny).