Co powiesz na balonowe show?

Jeżeli masz dziecko, które uwielbia obserwować balony, warto zainteresować się tym, co odbędzie się 1 marca o godz. 18:00 w Kinie Kijów. Krótko mówiąc, chodzi o Balonolandię.

Wiele może się wydarzyć!

Jeżeli pojawiają się w tym momencie jakieś pytania, musisz coś wiedzieć – chodzi o krainę, w której nie ma rzeczy niemożliwych. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że szykuje się prawdziwe balonowe show!

Niektórzy mogą sądzić, że to przesada, ale o przesadzie nie może być mowy. Dość powiedzieć, że możemy mówić o balonowych kostiumach, balonowych dekoracjach czy balonowej scenografii. Dobrze też wiedzieć, że Balonolandia to kraina, w której mamy król Balonona i księżniczkę Balottę. Do tego należy spodziewać się niezwykłych przyjaciół czy latającego smoka.

Oczywiście to wszystko jest namiastką tego, co nas czeka. Wystarczy wziąć pod uwagę, że możemy mówić o godzinnej historii, w której główną rolę odgrywają balony. Rzecz jasna nie oznacza to tego, że należy zapomnieć o ludziach – zainteresowani mogą być pewni choćby cyrkowych sztuczek. Warto też zdawać sobie sprawę z tego, że mowa o widowisku dla małych i dużych.

Jeśli szukasz informacji z całego województwa, pora zapoznać się z artykułami dostępnymi pod tym adresem.