Funkcjonariuszki straży miejskiej zostały pobite podczas interwencji

Przy ulicy Dunajewskiego w Krakowie doszło do skandalicznej sytuacji! Straż miejska pomagała pijanemu mężczyźnie, a ten pobił dwie funkcjonariuszki!

Zasługa spacerowiczów

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że losem mężczyzny przejęli się spacerowicze. Jest to godne pochwały, ponieważ nigdy nie wiemy, co mogło się wydarzyć.

Zgłoszenie zostało przyjęte i po pewnym czasie pojawiła się straż miejska. Funkcjonariusze szybko zorientowali się, że mają do czynienia z pijanym mężczyzną. Ponadto nagle wydarzyło się coś, czego trudno było się spodziewać – pijany mężczyzna stał się nad wyraz agresywny. Sytuacja stała się na tyle poważna, że ucierpiały dwie funkcjonariuszki. Uspokoiło się, dopiero gdy doszło do użycia gazu przez obecnego funkcjonariusza. Jak się można domyślić, nie obyło się bez kajdanek.

Trudno powiedzieć, co wydarzy się w przyszłości, ale jedno wydaje się pewne – pijany mężczyzna może spodziewać się poważnych problemów. Warto też podkreślić, że ta sytuacja pokazuje, iż alkohol może skłaniać do agresji – zdaje się, że wiele osób o tym zapomina.