Gdzie wymienić nabój saturatora SodaStream w Krakowie

Własnoręczne gazowanie wody może przywoływać na myśl czasy PRL-u, kiedy to hitem był mobilny Syfon na naboje. Wózek z mechanizmem do gazowania wody przyciągał setki osób w upalne dni. Po napełnieniu Syfonu wodą i założeniu naboju z gazem otrzymywano wodę gazowaną, ówcześnie nazywaną sodową. Z czasem zwyczaj ten zanikł, a wielu z nas zapomniało o możliwości samodzielnego gazowania wody, zdając się na wodę butelkową ze sklepu. Tworzenie własnej wody gazowanej jest teraz jeszcze prostsze, dzięki saturatorom takich marek jak SodaStream czy Spinel Soda.

Gdzie można wymienić i napełnić nabój do saturatora w Krakowie? 

Jeśli posiadasz już swój domowy syfon, bądź dopiero myślisz nad jego kupnem, koniecznie musisz pomyśleć o tym, jakie masz możliwości wymiany i napełnienia butli CO2.  Zależnie od tego, jak dużo wody pijesz ty i Twoi domownicy nabój z gazem opróżnia się w różnym czasie. Używając saturatora całą rodziną, musisz zadbać o częstszą wymianę butli i o to by nigdy nie zabrakło Ci gazu. Jeśli mieszkasz w Krakowie, istnieje możliwość wymiany nabojów w jednym ze stacjonarnych punktów Spinel Soda. Mieszkając w południowej części miasta do dyspozycji masz lokal pod adresem Gromadzka 46A. Jeśli jesteś mieszkańcem północy Krakowa najbliższym punktem może być pawilon 101 na placu Imbramowskim. Wystarczy przyjść do dogodnej dla siebie lokalizacji z pustym cylindrem, a w ciągu kilku minut zostanie on wymieniony na pełny.

Czy picie wody gazowanej jest zdrowe? 

Woda gazowana nie tylko dostarcza nam orzeźwienia i przyjemnego uczucia bąbelków, ale posiada również korzyści zdrowotne. Przyjemne musowanie na języku staje się atrakcyjną alternatywą dla zwykłej wody i pomaga w odpowiednim nawodnieniu organizmu. Woda gazowana może pomóc w pobudzeniu procesu trawienia. Jej właściwości gazujące mogą działać jako środek przeciwdziałający uczuciu pełności i ułatwiający trawienie po obfitym posiłku. Jest to również zdrowsza alternatywa dla słodkich napojów gazowanych. Ograniczenie słodzonych napojów sprzyja utrzymaniu zdrowej wagi i zapobieganiu chorobom związanym z nadmiernym spożyciem cukru. Woda gazowana jest bezkaloryczna, więc można pić ją bez obaw o dodatkowe kalorie.

Poznaj Spinel Soda

Marka Spinel nie tylko umożliwia wymianę i napełnienie pustego naboju do saturatora, ale również posiada w swojej ofercie saturator i niezbędne akcesoria. Ze saturatorem Spinel Soda BubbleON w szybki i prosty sposób zamienisz zwykłą wodę w wodę pełną bąbelków. Posiadanie własnego urządzenia do gazowania wody da Ci wiele możliwości. Dzięki niemu nie tylko będziesz mieć zawsze ulubioną wodę pod ręką, ale przygotujesz bazę do drinków czy innych napojów. W zestawie z saturatorem znajdują się aż dwie 1 litrowe butelki BPA FREE oraz cylinder z gazem. Butelki Spinel Soda są wygodne w użytkowaniu, wielokrotnego użytku, łatwe do czyszczenia i mogą towarzyszyć Ci wszędzie. Są idealne, by zabrać je ze sobą do pracy, szkoły czy na spacer. Ich optymalna pojemność pozwoli zadbać nam o odpowiednie nawodnienie w ciągu dnia.

Czy Spinel Soda się opłaca? 

Zastanawiasz się, czy posiadanie saturatora Spinel Soda to korzystna inwestycja? Oczywiście, że tak! Gazowanie wody w domu jest nie tylko wygodne, ale i oszczędne. Jest to o wiele tańsza opcja niż regularne kupowanie wody w sklepie. Jeden nabój CO2 wystarczy nawet na 60 litrów gazowanej wody. Są to oszczędności przyjazne dla środowiska — korzystając ze Spinel Soda, wpływasz na zmniejszenie ilości plastikowych butelek. Spinel Soda to również praktyczne rozwiązanie, teraz masz wodę gazowaną zawsze pod ręką i nie musisz specjalnie biec po nią do sklepu, gdy nagle Ci jej zabraknie.

Jak wymienić pusty cylinder na pełny niestacjonarnie? 

Jeśli punkty wymiany naboju do saturatora  znajdują się daleko od Ciebie, możesz bez problemu zrobić to wysyłkowo. Marka Spinel Soda oferuje wymianę naboju CO2 do saturatora nie tylko w punktach, ale również niestacjonarnie. Usługa wymiany butli jest bardzo prosta i  wygodna. Nadaj pustą butlę z dowolnego miejsca w Polsce poprzez paczkomat,  a w ciągu 5 dni zostanie wysłany do Ciebie pełny nabój CO2.

Wymiana butli Spinel Soda Online znajduje się pod tym linkiem: Wymiana naboju CO2 Spinel Soda.