Parking centrum Kraków – postaw na komfort w ferie zimowe

Kraków to jedno z najciekawszych polskich miast, które skupia wielu turystów w okresie ferii zimowych. Jeżeli myślisz o tym, aby przejść się ulicami Krakowskiego Rynku, zwiedzić Wawel czy zobaczyć smoka, już teraz możesz cieszyć się wygodną wycieczką, zostawiając samochód w pobliżu największych atrakcji miasta.

W Krakowie jest co zwiedzać, a najciekawsze miejsca znajdują się obok siebie i większość turystów zgodnie twierdzi, że najlepiej jest zwiedzać je pieszo. Problem pojawia się, gdy w pobliże centrum miasta chcesz dojechać samochodem i nie wiesz, gdzie zostawić pojazd na czas zwiedzania. Na szczęście już teraz możesz zarezerwować stanowisko na parkingu centrum Kraków w pobliżu Wawelu i Kościoła Mariackiego. Parking jest płatny, jednak cena za postój jest na tyle atrakcyjna, że warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Parking podziemny w centrum Krakowa – sprawdź nasze udogodnienia

Jeżeli chcesz pozostawić swój samochód w centrum wydarzeń Krakowa, parking centrum Kraków to świetna opcja dla Ciebie. Obiekt oferuje aż 600 miejsc postojowych, w tym 14 stanowisk do ładowania samochodów elektrycznych. Korzystając z parkingu, możesz zostawić samochód zaledwie 5 minut pieszo od Wawelu i Smoka, i 13 minut pieszo od atrakcji Rynku Głównego. A wszystko to już od 85 złotych za dobę przy rezerwacji online!

Kraków zimą wygląda pięknie, dlatego w okresie ferii zimowych warto wybrać się do tego historycznego miasta i skorzystać z atrakcji, jakie oferuje. Podziemny parking płatny z możliwością wcześniejszej rezerwacji to propozycja dla wszystkich turystów, ceniących sobie komfort i bezpieczeństwo. Parking czynny jest przez całą dobę, a jeśli dokonasz rezerwacji online, możesz mieć pewność, że wolne stanowisko będzie czekać na Twój samochód. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się swobodą zwiedzania największych atrakcji Krakowa podczas ferii zimowych z bliskimi.