Zaginięcie Dawida Kolorusa w Krakowie – apel o pomoc

23 maja 2023 roku, tuż przed godziną 18, Dawid Kolorus opuścił swój dom z zamiarem wybrania się na przejażdżkę rowerową do Parku Lotników w Krakowie. Niestety, mężczyzna dotychczas nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania przy alei Jana Pawła II i nie skontaktował się z żadnym z członków rodziny ani znajomych.

W chwili zaginięcia, Dawid był ubrany w czapkę z daszkiem z napisem „NIKE”, kurtkę w kolorze czarno-szarym, bluzę na zamek o bordowej barwie, białe buty sportowe również z logo „NIKE” na podeszwie oraz czarne jeansy. Podczas swojej wyprawy rowerowej korzystał z jednośladu marki GIANT TALON, który charakteryzował się czarno-białym wykończeniem i przystosowany był do jazdy górskiej.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat obecnego miejsca pobytu zaginionego Dawida Kolorusa, o natychmiastowy kontakt z Komisariatem Policji III w Krakowie pod numerem telefonu 47-83-52-912. W sytuacji pilnej można również wybrać numer alarmowy 112. Wszelkie informacje na temat zaginionego mężczyzny są niezwykle istotne i mogą przyczynić się do jego odnalezienia.