Zniknięcie Młodej Krakowianki: Prośba o Pomoc w Poszukiwaniach

W dniu 26 października 2023 roku, nastolatka z Krakowa o imieniu Maja Krynicka nagle przestała dawać znaki życia. Miała zaledwie 15 lat i ostatni raz widziano ją w Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa”, skąd miała udać się do szkoły. Niestety, nigdy nie dotarła na lekcje. Badania policyjne wyszły na jaw, że zamiast pójść do szkoły, wsiadła do pociągu zmierzającego ku Warszawie. Od tamtej pory brak jest jakichkolwiek informacji na temat jej obecnego miejsca pobytu.

Maja Krynicka jest drobnej postury, mierząc około 165 centymetrów wzrostu. Ma charakterystyczne niebieskie oczy i długie, jasnobrązowe włosy. W dniu, w którym zaginęła, była ubrana w krótką czarną sukienkę, czarne rajstopy w wzorki, krótki płaszcz w kolorze beżowym oraz buty-koturny z futrzanymi cholewkami. Przy sobie miała także czarną torebkę noszoną na ramieniu.

Rodzina oraz opiekunowie zaginionej Mai z niepokojem szukają jakichkolwiek informacji, które mogłyby przyczynić się do jej odnalezienia. Wszelka pomoc jest mile widziana. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Mai, skontaktuj się z Komisariatem Policji V w Krakowie.